Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Tracker vol. 2

Propozycje, zazalenia oraz informacje odnosnie dzialalnosci forum.

Moderator: Moderator

Tracker vol. 2

Postprzez deFF » 2009-05-03, 17:38

Ja i VerT (czyli moja lepsza polowka) wpadlismy na pewien pomysl, ktory by rozwiazal problem downloadu. A mianowicie stworzyc tracker. Najlepiej na zagranicznym serwerze. Dostep do niego by mieli zasluzeni userzy. Dlaczego to dobry pomysl?? Forum by bylo pozbawione downloadu, przez co spokojnie mozna by bylo je promowac i reklamowac jako opiniotworcze, ktore nie byloby warezownia. A tracker bylby niezalezny od forum, aczkolwiek dostep na niego mieliby tylko forumowicze. Wilk syty i owca cala. :)

Swietnym przykladem takiego patentu jest TranceRoute/PureSound. W opinii publicznej istnieje PS, jako radio, na ktorym graja znani DJe swiatowej klasy (Jochen Miller, M.O.R.P.H., Shah, Menno de Jong). A tracker jakos stoi. Dlaczego?? Bo PS pelni role przykrywki dla TR. ;)
Ostatnio edytowano 2009-05-03, 17:41 przez deFF, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
deFF
-#400
-#400
 
Posty: 161
Dołączył(a): 2008-09-21, 18:39
Lokalizacja: AmszterdooM

Postprzez Jichynn » 2009-05-03, 18:11

Oj nieladnie, nieladnie :lol: . Ale pomysl mi sie podoba, mimo ze sie na to nie zalapie.
Ostatnio edytowano 2009-05-03, 18:12 przez Jichynn, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Jichynn
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 513
Dołączył(a): 2006-12-08, 14:56
Lokalizacja: z Pomorza


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron