Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Ankieta dotyczaca pracy Administratorow i Moderatorow forum

Propozycje, zazalenia oraz informacje odnosnie dzialalnosci forum.

Moderator: Moderator

Kto najlepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków

Szakal
16
7%
Wisnia
20
8%
Joy
56
23%
Magda
32
13%
Muras
35
14%
Cali
26
11%
Dawid
14
6%
Atlas
47
19%
 
Liczba głosów : 246

Ankieta dotycząca pracy Administratorów i Moderatorów forum

Postprzez Joy » 2008-10-15, 09:34

[center]Jaki powinien byc idealny Moderator, Administrator.[/center]

[center]Ideal jest niemal z definicji czyms nieosiagalnym, a jednak ludzie odwiecznie do niego daza.
Moderator powinien budzic respect, karac ale jednoczesnie umiec pochwalic... zwrocic uwage, ale rowniez pomoc. Zachowywac bezstronnosc i nie dac sie poniesc. Przy tym miec swoja wizje rozwoju forum. Musi umiec przyznac sie do bledu – nawet na forum – a po jego popelnieniu nie uzalac sie nad samym soba, tylko wyciagac odpowiednie wnioski i podazac swoja droga dalej... powinien pamietac, ze po drugiej stronie monitora znajduja sie ludzie z krwi i kosci – targani emocjami i niekiedy nie panujacy nad nimi. Musi umiec zniesc obelgi, ochlonac i odpisac tym wlasnie ludziom jak czlowiek.

Zdajemy sobie sprawe, ze kazdego dnia podlegamy krytycznej ocenie userow naszego drogiego forum. Wlasnie teraz macie okazje, szanowni forumowicze, ocenic nasza prace.
W ankiecie oddajemy 3 glosy na osoby, ktore Waszym zdaniem najlepiej wywiazuja sie ze swoich obowiazkow. Mile widziane beda komentarze odnosnie naszej pracy oraz Wasza wizja idealnego Moderatora, Administratora... co Wam sie podoba, a co chcielibyscie zmienic.[/center]

Opis idealnego moda w oparciu o wlasne doswiadczenia, oraz tekst ze strony:
amoderacja.blogspota/2007/11/e ... lnego.html
Ostatnio edytowano 2008-10-15, 11:00 przez Joy, łącznie edytowano 5 razy
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Atlas » 2008-10-15, 09:58

Joy, rewelacyjnie opisales oczekiwania jakie powinien spelniac moderator. Ale wydaje mi sie, ze kazdy obecny na forum powinien:
Joy napisał(a):Zachowywac bezstronnosc i nie dac sie poniesc. Przy tym miec swoja wizje rozwoju forum. Musi umiec przyznac sie do bledu – nawet na forum – a po jego popelnieniu nie uzalac sie nad samym soba, tylko wyciagac odpowiednie wnioski i podazac swoja droga dalej... powinien pamietac, ze po drugiej stronie monitora znajduja sie ludzie z krwi i kosci – targani emocjami i niekiedy nie panujacy nad nimi. Musi umiec zniesc obelgi, ochlonac i odpisac tym wlasnie ludziom jak czlowiek.

Jednak to wlasnie osoby sprawujace piecze na forum musza najbardziej swiecic tymi walorami.
Avatar użytkownika
Atlas
-#1400
-#1400
 
Posty: 659
Dołączył(a): 2006-12-12, 15:19
Lokalizacja: Otwock / Wa-wa

Postprzez han350 » 2008-10-15, 10:03

Wedlug mnie Moderacja dziala dobrze :) Praktycznie caly czas na forum jest jakis Modek i widac ze pracuja. Sam niedawno dostalem wiadomosc ze moj post zostal usuniety ;D wlasciwie bylo wiecej takich wiadomosci 2 czy 3 i jedna nie wiem dlaczego... No ale nie wazne:) Prace moderatorow widac i jest dobra ;) Chyba nie trzeba nic zmieniac. Dobra ale nie piszmy pochwal bo w kompleksy wpadna :lol:
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez Patryś » 2008-10-15, 11:30

Ja kiedys zauwazylem, ze na forum sa rowni i rowniejsi. Przykladem moze byc temat z naszymi zdjeciami, gdzie mnie wymoderowano, a post Murasa dotyczacy zdjecia bodajze Cali zostawiono. Nie zale sie, ale jak tu na powaznie brac wladze, skoro tak ktos sobie pogrywa? ;] Byl jeszcze kilka incydentow, gdzie wladza nie widziala do ktorego dzialu dac temat i takie tam.

Glos oddaje tylko jeden (o ile mozna :roll: ).

Pozdros.
Avatar użytkownika
Patryś
-#850
-#850
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2008-03-30, 16:20
Lokalizacja: GRD

Postprzez Stephansky » 2008-10-15, 16:45

Ja oddalem glos. Nie powiem na kogo glosowalem...
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez Piochu » 2008-10-15, 18:44

Ja za duzo wypowiadac sie nie chce bo poco dostac bana... albo byc zle postrzeganym przez niektoyrch, w praktyce przeciez widac ze wystarczy cos nie tak powiedziec (co wcale nie jest nie zgodne z regulaminem) i ma sie problemy, a ze ja to forum lubie i jest tu wiele fajnych ludzi to wole za duzo nie gadac :) Atlas przytoczyl kiedys fajny cytat: "Lepiej milczec i wydac sie glupi niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci"
Powiem tylko tyle ze glosowalem na jedna osobe. Niektorych pracy nie widze wogole, niektorzy robia ale chyba to co najmniej powinni, inni patrza na regulamin jak im sie podoba wazne zeby im wszystko pasowalo... Sa tez osoby ktore nie robia nic zlego ale tez za duzo dobrego wiec w moich oczach nie zasluguja na glos :P

A tak wogole to cos mi sie wydaje ze to bedzie kolejny temat widmo... ile juz bylo takich gdzie mozna bylo powidziec co sie nie podoba co jest nie tak... i po co to ?? byly kazdy napisal, pozalil sie a i tak sie nic nie zmienilo.
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez DREaX » 2008-10-15, 21:29

Ecun napisał(a):Jaki powinien byc idealny Moderator, Administrator.

hehe, a wg mie odpowiedzie konkretnej oraz jednoznacznej nie ma, zas zadnen z w/w modow taki nie jest ;-) :-P

Wedlug mnie taki, ktory rozumie potrzeby kazdego uzytkownika, ale zarazem jest przeciwny wobec braku kultury i potrafi wyegzekwowac pewne zachowania bez uzywania swojej rangi bez powodu.

Oczywiscie wszystkie 3 glosy zostaly oddane.
DREaX
-#2200
-#2200
 
Posty: 1324
Dołączył(a): 2008-05-18, 13:18
Lokalizacja: Polska

Postprzez Atlas » 2008-10-15, 22:13

Joy napisał(a):Jaki powinien byc idealny Moderator, Administrator?

ATLAS napisał(a):Idealny Moderator/Administrator powinien wiecej robic niz mowi, przy tym zawsze mowic wiecej, niz mysli, i zawsze wiecej myslec, niz mowi.
Copyright by ATLAS 2008


[zawsze wieczorami przestawiam sie na inne tory myslenia, ale moze chociaz Piochu mnie zrozumie]
Avatar użytkownika
Atlas
-#1400
-#1400
 
Posty: 659
Dołączył(a): 2006-12-12, 15:19
Lokalizacja: Otwock / Wa-wa

Postprzez Tavistock » 2008-10-16, 07:42

Ja mam swoich typow ktorzy dobrze wywiazuja sie z powierzonych im obowiazkow. Nie bede pisal kto powiem tylko co robia a czego nie robia pozostali.

Otoz moim faworytem jest mod ktory na forum trzyma piecze nad kazdym dzialem i wszedzie widac jego wypowiedzi, sugestie, krytyczne opinie ale pokryte wiedza w danym temacie. Czesto podejmuje akcje zwiazane z poprawa pracy naszego forum. :) WZÓR do nasladowania. A i nikogo nie obraza i nie sprowadza do poziomu glupka.

Ok, kolejny posiada ogromna wiedze o muzyce, rownie czesto sie wypowiada, zaklada uzyteczne spolecznie tematy :) a jego wypowiedzi sa bardzo konstruktywne.

Kolejny to dobra dusza forum, czesto go widac w roznych tematach, jego wypowiedzi sa zroznicowane, czasem konkretne a czasem zabawne. Ale zawsze sluzy porada i zyczliwa opinia.

Tak mniej wiecej oceniam trzech moderatorow, pozostali to osoby ktorych wypowiedzi praktycznie nie widac na stronie, rzadko przykladaja uwage do poprawnosci funkcjonowania forum, a jak juz sie tym zajma to robia to nie umiejetnie. Ich praca jest malo widoczna na forum albo w ogole jej nie ma. Przede wszystkim nie wnosza nic nowego i wydaje sie ze stoimy w miejscu=> czyli sie cofamy.

Bez wzgledu na moja opinie bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam. A i gdybym zniknal w niewyjasnionych okolicznosciach to bedzie oznaczac ze ktos zagial na mnie palca :lol:
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez CaLi » 2008-10-16, 08:49

A modzi tez moga glosowac??:)
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Atlas » 2008-10-16, 09:01

Serendip napisał(a):A tam Atlas. Wielu Cie zrozumie, nie boj sie. :-D

Ciesze sie! A my rozumiemy sie dlatego, ze oboje gralismy w HL2 i byc moze HL1 jest dla nas legenda? :mrgreen:
CaLi napisał(a):A modzi tez moga glosowac??:)

TAK ;-)
Avatar użytkownika
Atlas
-#1400
-#1400
 
Posty: 659
Dołączył(a): 2006-12-12, 15:19
Lokalizacja: Otwock / Wa-wa

Postprzez CaLi » 2008-10-16, 09:37

Ja nie bede ukrywac na kogo zaglosowalam

Pierwsza osoba to Joy!:
Maciek za swoja prace zostal doceniony i zauwazony na forum przez adminow.Dokonala relacja z osobami na forum ... Kreatywny .. szybko reaguje na pewne zachowania... umie sie z kazdym dogadac bez wyjatkow. Doskonale napedza innych modow do pracy.


Druga osoba to Muras:
Nie dosc ze czlowiek z ktorym mozna pogadac na wszystkie tematy to jeszcze doskonaly mod. Zawsze obecny na forum no prawie zawsze ... Zawsze siedzi usywa kasuje daje warny pomaga zaklada jakis temat upomina ... no ale musze go takze pochwalic za czesta osobista pomoc :) na gg !!!

Trzecia osoba to Atlas!
Czlowiek ktory wazy kazde slowo pisane na forum. Wie kiedy zabrac glos i co napisac ... i jak napisac by nikogo nie urazic. Doskonala osoba konstruktywnie sklejajaca zdania ... pisze to co mysli i napisze to nawet osobie ktora lubi.
Jako moderatow wywazony i pojednawczy!
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Kanes » 2008-10-16, 15:12

Joy ... Muras ... Atlas - tyle na ten temat ;)
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez MAGDA » 2008-10-16, 16:38

A ja sobie poczekam z glosem do konca glosowania moze zieff
tylko niech no ktos mnie uprzedzi kiedy szopka sie bedzie konczyla, ok ?? :hyhy:


dowartosciowywac sie tez nie potrzebuje.. zreszta... tyle wiedza wszyscy o pracy modow ze szok :] no ale liczy sie jeszcze chyba sympatia itd muaha. no coz. milej zabawy zycze Wam ;)

a tak malym marginesem... juz nie placzcie jaka to Administracja jest straszna. jak to Wam posty gina etc. naprawde. Sami czasem prowokujecie a pozniej lolki wychodza. A i po co to Nam potrzebne ? chyba po nic. A juz na pewno po nic DOBREGO.

POZDRAWIAM :hurra:
Ostatnio edytowano 2008-10-16, 16:56 przez MAGDA, łącznie edytowano 2 razy
MAGDA
 

Postprzez Muras » 2008-10-16, 17:55

MAGDA napisał(a):dowartosciowywac sie tez nie potrzebuje.. zreszta... tyle wiedza wszyscy o pracy modow ze szok :] no ale liczy sie jeszcze chyba sympatia itd muaha. no coz. milej zabawy zycze Wam ;)

a tak malym marginesem... juz nie placzcie jaka to Administracja jest straszna. jak to Wam posty gina etc. naprawde. Sami czasem prowokujecie a pozniej lolki wychodza. A i po co to Nam potrzebne ? chyba po nic. A juz na pewno po nic DOBREGO.

POZDRAWIAM :hurra:


po co to?

ja oddalem glos na Administratorow tego forum poniewaz uwazam ze ich praca nie jest wcale doceniana na tym forum.
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Następna strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron